Obserwatorzy

Translate

StyleToneBox - August 2017


Kompletnie zapomniałam przedstawić Wam co znalazło się w pudełku StyleTone w sierpniu. Pudełko wspominam jako całkiem fajne, tylko jeden produkt nie był w moim stylu, co do jednego nie umiem się zdecydować, a reszty sukcesywnie używam.

Sugar Cosmetics - płynna pomadka w odcieniu Tangerine Queen. Jeżeli chodzi o mój styl, rzadko używam takich kolorów. Nie wiem jeszcze czy ją zachowam czy ucieszę nią kogoś innego.

Ardency Inn - eyelinery w odważnych kolorach, mi trafił się turkusowy. Moja mama uwielbia takie odcienie, więc kredka bardzo szybko powędrowała do niej.

Orange Care - skarpetki nawilżające. Wcześniej używałam tylko skarpetek złuszczających, więc wariant nawilżający z miejsca mnie zainteresował. Rzeczywiście, stopy po zastosowaniu skarpet były miękkie, gładkie i nawilżone. Efekt utrzymał się do około tygodnia, myślę, że rozejrzę się za nimi i  chętnie do nich wrócę.

Cougar Beauty - lip plumper, czyli powiększacz ust. Miałam już do czynienia z takimi produktami,  więc nie spodziewałam się wiele, jednak ten broni się tym, że jest dodatkowo mocno nawilżający i wygładzający usta. Używam z przyjemnością.

Nails Inc - lakier do paznokci. Nie używam hybryd, jeśli już maluję paznokcie to poruszam się w kolorystyce nude, dlarego ucieszyłam się, że trafił do mnie lakier właśnie w takim odcieniu.

Pudełko spełniło moje oczekiwania, poza eyelinerem, który trafił do mojej mamy i pomadką, której odcienia nie jestem pewna, wszystkich produktów używam z przyjemnością.

StyleToneBox w Holandii i Belgii możecie zamówić tutaj, jego cena to 12,50 euro.
 Jak oceniacie zawartość tego boxa?

Poprzednie pudełka:1 komentarz :

Dziękuję za komentarz - w ramach rewanżu chętnie odwiedzę Twojego bloga:)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka